Орден «За мужність» ІІІ ступеня вручили дружині загиблого

Сьогодні, 21 листопада, голова районної ради Іван Телеватюк та начальник районної військової адміністрації Юрій Яцук прийняли участь у заході,  присвяченому вшануванню пам'яті загиблого Героя - майстер-сержанта Станіслава Юрійовича МОСКАЛЕНКА.

Від імені Президента України, державну нагороду вручив начальник Південного регіонального управління, генерал-майор МУЛ Сергій Анатолійович.

13 квітня 2022 року в районі північно-західної околиці населеного пункту Кремінної Луганської області, ворог здійснював мінометний обстріл позиій поста спостереження. На позиції, в якому знаходився майстер-сержант Станіслав МОСКАЛЕНКО разом із своїм побратимом, відбулося попадання снаряду поряд з бліндажем, що призвело до його завалу та обсипання. Під час розбору завалів було знайдено майстер-сержанта Станіслава МОСКАЛЕНКА без ознак життя, який загинув смертю хоробрих.   

За мужність, самовіддані дії, виявлені під час виконання службових завдань із забезпечення захисту державного кордону та територіальної цілісності України  Указом Президента України від 24 травня 2022 року № 367/2022 МОСКАЛЕНКА Станіслава Юрійовича нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно). Орден передається дружині - МОСКАЛЕНКО Вікторії Юріївні.  

Всі ми знаємо, що наша перемога – це питання часу й наших зусиль. Вона обов’язково буде. Наша перемога буде завдяки нашим героям, завдяки тому, що український народ став на захист держави й не віддасть своєї свободи, не віддасть нашої землі.

Щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя!