Організація відпочинку та оздоровлення дітей

    13 травня 2014 року у залі засідань Могилів-Подільської районної ради за участю голови районної ради Володимира Сіранта, голови райдержадміністрації Віктора Цибульського та його заступника Олексія Кучерука  відбулась нарада-семінар керівників пришкільних таборів та директорів навчальних закладів району.

  Безпосередньо участь у нараді приймали начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Томай, головний лікар Могилів-Подільського районного медичного центру Олена Манжурова, начальник відділу у справах сімї та молоді райдержадміністрації Олена Кадрова, начальник відділу санітарного нагляду міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби Вадим Федоренко, начальник районного сектору Управління ДСНС України Валерій Кусняк.

    На порядку денному розглядалися питання щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей Могилів-Подільського району влітку 2014 року, організації роботи пришкільних таборів з денним перебуванням дітей, недопущення надзвичайних ситуацій та встановлення пожежної безпеки у пришкільних таборах.

    А також увагу приділили питанням про забезпечення відповідних санітарно-гігієнічних вимог та  медичного обслуговування дітей під час відпочинку.

    Семінар-нарада проходила у діалоговій формі, що дало можливість керівникам пришкільних таборів та директорам навчальних закладів району вирішити усі нагальні проблеми, котрі виникають при організації відпочинку та оздоровлення дітей.