Перебування керівництва області в районі

         7 червня 2013 року у Могилів-Подільському районі перебував з робочою поїздкою перший заступник голови обласної державної адміністрації Максим Боровський. В Лядівській територіальній громаді він провів виїзне засідання обласного та районного організаційних комітетів з питань підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 1000 - річчя з дня заснування Свято-Усікновенського Лядівського чоловічого монастиря.

         В роботі засідання комітетів взяли участь голова районної ради Олег Антонюк, голова райдержадміністрації Михайло Вдовцов, Яришівський сільський голова Ніна Гнатюк.

         Також, в цей день в нашому районі відбулася співбесіда заступника голови облдержадміністрації Григорія Деруна з керівництвом району та міста про стан виконання заходів щодо соціально-економічного розвитку району та міста. Інформували по даному питанню голова райдержадміністрації Михайло Вдовцов та заступник міського голови Володимир Бохонець. Були присутні також голова районної ради Олег Антонюк, керівники управлінь, відділів та служб району.