Перший старт

Перші офіційні змагання, перше хвилювання, перші сльози радості та невдач. Все вперше, та наймолодші наші спортсменки не зламалися під натиском суперника. 13-14 травня у м. Вінниця проходив Чемпіонат області дитячої ліги з волейболу у наймолодшій віковій категорії дівчат 2005-2006 р.н.

Сюди прибули команди з 11 міст та районів, зовсім ще юних і зовсім не досвідчених у волейбольних баталіях дівчат. Анатолій Володимирович Ксенчук, який є тренером цієї команди, був впевнений у своїх вихованцях. Та в перший день змагань вигравши у команди Вінниця-2,наші дівчатка поступилися зовсім трішечки команді Крижополя. Капітан команди Світлана Ксенчук підбадьорювала свою команду, але на великий жаль фортуна відвернулася від нашої команди на другий день.Програвши команді Вінниця-1, та Жмеринському району( м. Браїлів))наші дівчатка посіли шосте місце.

Але і ці перші здобутки приносять для нашої спортивної школи очки, тому не потрібно опускати руки , тренуватися ще з більшою силою і задоволенням. Все ще по-переду, їм є до чого прагнути!

 

Директор РДЮСШ  

Оксана Войтович