Перспективи розвитку громади

    Продовжуючи обїзд закладів соціально-гуманітарної сфери, 2 грудня 2014 року голова районної ради Володимир Сірант разом із заступником голови Володимиром Трачуком та начальником відділу освіти Юрієм Мельником відвідали заклади гуманітарної сфери територіальної громади села Серебрія.

    В Серебрійській допоміжній школі-інтернаті, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, вирішувались питання сприяння закінченню будівництва та введення в експлуатацію спортивної зали. Проблемним залишається питання щодо підключення будівлі до лінії електропостачання.

   Колектив Серебрійської ЗОШ І-ІІІ ступенів цікавили питання участі територіальної громади в ПРООНовському проекті. Мета розробки проекту є заміна вікон на енергозберігаючі та ремонт системи опалення.

     Фото без опису Велику надію плекає сільський голова Володимир Книш на зазначений проект з можливістю залучення коштів громади та коштів проекту на заміну покрівлі в щойно відремонтованому приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

   Слідуючим об’єктом капітального ремонту, обладнання опалення в планах сільського голови є бібліотека.

     Зараз ведуться активні роботи на території ради щодо обладнання тротуару біля церкви та амбулаторії загальної практики сімейної медицини з подальшим асфальтуванням вулиці, яка з’єднує дві центральних вулиці населеного пункту з центру села до школи.