Підготовка до чергової 43 сесії районної ради

17 Фото без описувересня 2015 року в залі засідань районної ради було проведено спільне засідання постійних  комісій районної ради, в якому взяли участь голова районної ради Володимир Володимирович Сірант, голова райдержадмініст-рації Олег Іванович Китасюк, а також керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Фото без опису

На засіданні розглядалось питання «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Могилів-Подільського району на 2015 рік за І півріччя 2015 року». Доповідачем з даного питання виступила начальник відділу економіки районної державної адміністрації Косарчук Наталія Олексіївна, яка ознайомила присутніх з головними тезами звіту про виконання програми.

По закінченню виступу начальника відділу економіки, депутатським корпусом районної ради було внесено ряд зауважень та пропозицій з даного питання, зокрема голова районної ради наголосив на необхідності проведення порівняльного аналізу показників, які планувалися, до фактично виконаних. Депутати прийняли рішення винести дане питання на розгляд чергової 43 сесії та продовжили свою роботу на засіданнях профільних постійних комісій.

Фото без описуЗгодом під головуванням Володимира Володимировича Сіранта було проведено засідання президії районної ради 6 скликання, на якому були розглянуті питання, які виносяться на розгляд пленар-ного засідання, та затверджено порядок денний чергової         43 сесії, яка запланована на       29 вересня 2015 року.