Привітання до Дня Гідності та Свободи 2020 рік

Шановні жителі Могилів-Подільщини!

Щиро вітаємо усіх з Днем Гідності та Свободи!

   21 листопада відзначаємо День Гідності та Свободи, який встановлений на згадку про початок двох революцій, що демонстрували світові політичну волю громадян України. Ці дві революції дали старт формуванню нового загону Героїв, підняттю патріотичної свідомості, відкрили можливість жити в новій демократичній державі. Революція відбулася не лише в політичному житті країни, а й у нас самих, у нашій свідомості, у нашому суспільстві.  Нині ми йдемо шляхом свободи і не повинні схибити. Ми, українці, маємо усвідомлювати, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – гідного життя в цивілізованій незалежній державі, економічно й духовно багатої, демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

В цей день хочемо висловити велику вдячність тим, хто постав на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Низький уклін бійцям, які під час проведення антитерористичної операції та ООС стали на захист незалежності України.  Щира подяка всім, хто долучився до волонтерської діяльності.

Вічна, світла пам'ять віддавши своє життя за свободу та гідність українського народу.

Бажаємо усім нам добра, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх українців.

Миру всім нам! Слава Україні!  Шана героям!

Фото без опису