Привітання до Дня ветерана

       З нагоди Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку голова районної ради Володимир Сірант спільно з заступником голови районної державної адміністрації Михайлом Гоцуляком, головою районної ради організації ветеранів Петром Кубальом,  привітали ветеранів війни і праці, а також людей похилого віку.

       Володимир Сірант висловив щирі вітання і глибоку вдячність за все, що було зроблено ветеранами заради нашого майбутнього. Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам за вклад в розвиток району, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

         Голова районної ради побажав усім присутнім здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги, і щоб їх доля була світлою й ласкавою, а життя сповнене душевним теплом, увагою і турботою близьких.

       Голова районної ради організації ветеранів Петро Кубаль наголосив, що сьогодні особливої уваги та турботи потребують ветерани праці та пообіцяв, що з свого боку зробить усе можливе, щоб ніхто з ветеранів та людей похилого віку не залишився поза увагою.

       На завершення урочистостей своїми виступами вшанували присутніх солісти Максим Огороднік, Ольга Гримчак, Іванна Іванова, а також зачитав авторські вірші Володимир Кравець.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису