Про 34 сесію 7 скликання

23 травня 2019 року, за участі голови районної ради Володимира Сіранта та заступника голови районної ради Михайла Слободянюка, заступника голови райдержадміністрації Михайла Гоцуляка,  відбулась чергова 34 сесія районної ради 7 скликання. В сесії взяли участь 25 з 34 депутатів.

Перед початком сесійної роботи відбулось вручення подяк за сприяння у проведенні заходів ІІІ Міжнародного фестивалю повітроплавання Авіа Фест «Крила Дністра - 2019» в с. Кремінне 4 травня 2019 року представникам генерального спонсора фестивалюТОВ «Український Волоський Горіх»- президенту ТОВ "Український Волоський Горіх" Тарасюку Ігорю Григоровичу та  директору ТОВ "Український Волоський Горіх" Кононову Олегу Валентиновичу; директору ТОВ "Агрокряж" Володимиру Михайловичу Гнатишеному, начальнику Могилів-Подільського ВП ГУНП у Вінницькій області Валерію Павлочиу Жучковському, начальнику РС ГУ ДСНС у Вінницькій області Валерію Вікторовичу Кусняку та сільському голові с. Кремінне Сергію Миколайовичу Ципкову. 

Відповідно до чинного законодавства, про стан злочинності на території Могилів-Подільського району в 2018 році поінформував  прокурор Могилів-Подільської місцевої прокуратури Юрій Слободянюк.Після обговорення інформації депутати затвердили порядок денний сесії  з запропонованими змінами та доповненнями.

В ході обговорення питання Про виконання програми економічного та соціального розвитку Могилів-Подільського району у  2018 році, сільськими головами Козлівської та Суботівської сільських рад було піднято питання допомоги населенню, що потраждало внаслідок підтоплення територій району та відновлення зруйнованої інфраструктури, на що заступник голови райдержадміністрації Михайло Гоцуляк повідомив, що сьогодні відбудеться засідання відповідної  комісії, за результатами якої будуть прийняті відповідні рішення.
Ще одним важливим питанням, яке  розглянуто в ході 34 сесії було питання надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад Могилів-Подільського району легкових автомобілів Renault Duster, що в подальшому будуть використовуватися амбулаторіями сімейної медицини сіл Озаринці та Бронниця.
Також в ході сесії депутати затвердили рішеннящодо встановлення меж населених пунктів та питання управління об'єктами спільної комунальної власності територіальних громад району.
В пункті «різне» було піднято питання автомобільних перевезень по напряму Могилів-Подільський — Серебринець, Кукавка, Нижній Ольчедаїв, Ломозів, що нажаль не входить в межі впливу районної ради.
Сільський голова с.Хоньківці підняв питання перезатарення та вивезення на утилізацію хімічних відходів, які в зв'язку зі збільшенням кількості опадів можуть спричинити складні екологічні проблеми. В ході обговорення дійшли до необхідності вжиття максимальної кількості заходів для вирішення цієї проблеми та постановки її, як однієї з найприорітетніших, перед головою районної державної адміністрації.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису