Про чергову 37 сесію районної ради 7 скликання

      10 жовтня 2019 року в залі засідань районної ради відбулася чергова 37 сесія районної ради 7 скликання.

     В сесії взяли участь голова районної ради Володимир Сірант, заступник голови районної ради Михайло Слободянюк, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Григоренко, керівники управлінь, відділів та секторів районної державної адміністрації, селищний та сільські голови, керівники організацій та служб району, закладів охорони здоров’я, освіти, культури, правоохоронних органів, представники засобів масової інформації та громадськість. З 34 депутатів на сесію прибуло 19.

      Ознайомившись з інформацією голови районної ради про проведену роботу Могилів-Подільською районною радою 7 скликання в міжсесійний період та обравши секретаріат, депутати приступили до розгляду питань порядку денного.

      На розгляд чергової сесії були запропоновані такі основні питання: «Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Могилів-Подільського району за І півріччя 2018 року», «Про виконання районного бюджету за 6 місяців 2019 року», «Про роботу КП «Могилів-Подільська районна телерадіокомпанія», «Про оздоровлення та відпочинок дітей влітку 2019 року», «Про стан готовності об'єктів соціальної сфери району бюджетних установ до роботи в осінньо-зимовий період 2019 -2020 років».

    Також депутатами було запропоновано доповнити порядок денний питаннями «Про підтримання депутатами Могилів-Подільської районної ради  рішення Вінницької обласної Ради № 39 від 26 вересня 2019 року «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до  Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України», «Про внесення змін до рішення 32 сесії районної ради 7 скликання від  13.12.2018 року «Про перспективний план роботи районної ради 7 скликання на 2019 рік», «Про внесення змін до рішення 32 сесії районної ради 7 скликання від 13 грудня 2018 року №557 «Про районний бюджет на 2019 рік»  та ін. Загалом на сесії районної ради розглянули та прийняли 15 рішень.

   Заступник голови районної ради Михайло Слободянюк зачитав відповіді на депутатські звернення депутата Бурика Г.І.щодо виділення коштів на заміну вікон в Озаринецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, депутата Ісайка С.В. щодо передачі шкільного автобуса в оренду СТОВ «Прогрес» та депутата Балан М.А. щодо вирішення питання жительки с.Тропова Стасів Надії Василівни про відведення їй земельної ділянки для передачі у власність.

     Також депутати Могилів-Подільської районної ради розглянули та підтримали рішення депутатів Ямпільської районної ради щодо запровадження механізму ринку земель сільськогосподарського призначення.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису