Про чергову нараду 29.07.2019 р.

Сьогодні, під керівництвом заступника голови районної ради Михайла Слободянюка відбулась нарада з керівниками комунальних установ районної ради.

Під час наради, враховуючи результати президентських та парламентських виборів, обговорили перспективи розвитку району, а також законодавчі перетворення, які мають відбутись в країні та районі, зокрема, відповідно до Дорожньої карти з питань децентралізації, яку було презентовано на початку року.

Також Михайло Васильович наголосив на необхідності якісної підготовки до відзначення Дня Державного прапора та 28-ї річниці Незалежності України.

Крім цього, обговорили напрямки роботи чергової сесії районної ради, де планується розглянути ряд питань стосовно функціонування медичної галузі району. 

Головний лікар медичного центру Євдокія Цибульчак поінформувала, в свою чергу, про відсутність фінансування з селищного та сільських бюджетів коштів на утримання 11 ФАПів Могилів-Подільського району, а також про необхідність встановлення лічильників тепла для КНП «Могилів-Подільський РМЦПМСД».

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Володимир Трачук наголосив на важливості дотриання термінів для підготовки до розгляду постійними профільними комісіями проектів рішень для їх подальшого винесення на розгляд чергової та позачергової сесії районної ради.

Фото без опису

Фото без опису