Про основні питання діяльності комунальних установ

12 серпня голова районної ради Володимир Сірант провів нараду з керівниками комунальних установ районної ради. Під час наради обговорили основні аспекти діяльності комунальних установ районної ради , а також напрямки вирішення проблемних питань.

Директор РДЮСШ Оксана Войтович поінформувала про спортивні справи школи, результати міжнародних змагань з волейболу, досягнення дівочої збірної в виїзних змаганнях та найближчі перспективи в роботі школи по завершенні літнього періоду та плануванні роботи з тренерським складом на наступний навчальний рік.
Про підготовку до осінньо-зимового періоду, заготовку продуктів харчування для утриманців територіального центру поінформувала в.о. директора Надія Василик.
Знову про проблеми в  утриманні ФП говорила головний лікар медичного центру Євдокія Цибульчак — наразі відсутня фінансова підтримка 14 медичних закладів з боку місцевих бюджетів. 
Також проблемним є питання фінансування пільгових медикаментів для жителів Могилів-Подільського району.
Крім цього Євдкія Артемівна поінформувала проведення медичних оглядів для педагогічних працівників та вихованців спортивних закладів, а також про наявність вакцини проти дифтерії та активну щеплювальну кампанію для жителів Могилів-Подільського району. 

Фото без опису