Про позачергову 18 сесію 7 скликання

25 липня 2017 року відбулась позачергова 18 сесія районної ради 7 скликання, в роботі якої взяли участь 32 з 34 депутатів. Варто зазначити, що у повному складі районна рада працювала лише під час першої сесії, на розгляд якої виносились питання про вибори голови районної ради та його заступника.

Згідно розпорядження "Про позачергову 18 сесію районної ради 7 скликання" до порядку денного було включено 16 питань. Проте, під час сесії,  15 депутатів районної ради запропонували розглянути питання щодо дострокового звільнення з посади голови районної ради Володимира Сіранта, що відповідно до Регламенту районної ради 7  скликання і було зроблено.

Після процедури голосування та оголошення результу головою лічильної комісії, депутати БПП "Солідарність", Радикальної партії Олега Ляшка та політичної партії "Наш край", які просували питання звільнення голови районної ради, не отримали бажаної кількості голосів, та разом з іншими депутатами перейшли до розгляду інших питань порядку денного сесії.

Так, в ході сесії було прийнято зміни до ряду районних програм, зумовлені певними змінами чинного законодавства та необхідністю вирішення актуальних проблем нашого району, а також затверджено зміни до районного бюджету та розподілено понадпланові доходи районного бюджету в сумі 1млн. 649 тис. грн.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису