Про позачергову 36 сесію районної ради

Під головуванням голови районної ради Володимира Сіранта відбулась позачергова 36 сесія районної ради 7 скликання.  В сесії взяли участь 18 депутатів районної ради, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Григоренко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники правоохоронних органів, засобів масової інформації, громадськість. 
Голова районної ради представив новопризначеного начальника Могилів-Подільського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Скрипець Володимира Андрійовича, полковника поліції.
Обравши секретаріат сесії, заслухавши інформації щодо депутатських запитів та результатів їх розгляду, депутати перейшли до розгляду питань порядку денного сесії.
Також в ході сесії озвучили усні звернення щодо розгляду проблемних питань на території Тропівської та Суботівської сільських рад депутати Балан М.І. (щодо....) та Ісайко С.І. (щодо надання шкільного автобуса в безоплатну оренду сільськогосподарським підприємствам).
Перше питання, яке було прийнято під час сесії — «Про нагородження почесною відзнакою «За заслуги перед Могилів-Подільщиною». Заступник голови районної ради Михайло Слободянюк поінформував про рішення конкурсної комісії щодо посмертного нагородження відзнакою загиблих учасників антитерористичної операції Долінського Григорія Васильовича, Керніцького Сергія Володировича, Чорнокнижного Максима Петровича та вручення відзнак їх батькам.
Заслухавши інформацію військового комісара, депутати внесли зміни до Програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом в Збройних Силах України на 2016-2020 роки щодо збільшення фінансування на перевезення призовників.
Також прийнято і зміни до районної програми «Охорона здоров'я» стосовно доповнення програми напрямком «Забезпечення   хворих  з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території Могилів – Подільського району та отримують  програмний гемодіаліз  у Могилів – Подільському сателітному відділенні амбулаторного гемодіалізу  Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І.Пирогова, медикаментами та матеріалами супроводу».
Крім цього, депутати розглянули і такі важливі питання медичної галузі як внесення змін до організаційної структури комунального некомерційного підприємства «Могилів-Подільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» та внесення змін до штатної чисельності працівників цієї установи.
Ці питання викликали дуже багато обговорень. Проте, враховуючи велике навантаження на районний та місцеві бюджети, фінансування в повному обсязі медичних закладів навряд чи буде можливим.
Інші питання, що були розглянуті та затверджені — це питання передачі зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Могилів-Подільського району будівель та частин будівель, затвердження договору оренди індивідуально визначеного майна, внесення змін до раніше прийнятого рішення щодо надання згоди на прийняття у власність автомобілів на потреби Озаринецької та Бронницької амбулаторій, що будуються, а також затвердили проект землеустрою щодо встановлення межі населеного с. Хоньківці Могилів-Подільського району Вінницької області.
В пункті «Різне» депутати районної ради обговорили питання ремону доріг на території району, зокрема йшла мова про дорогу на території с. Сугаки.
Голова районної ради Володимир Сірант озвучив ряд проблемних питань стосовно виплати заробітної плати працівникам ДНЗ, зокрема в с. Юрківці, та неефективно використання коштів на ці потреби, ефективності пасажирських перевезень на території району та підготовки навчальних закладів до нового навчального року.