Про позачергову 45 сесію районної ради

      3 вересня 2020 року відбулося засідання позачергової 45 сесії районної ради 7 скликання. В засіданні сесії взяли участь 18 депутатів районної ради, голова районної державної адміністрації, начальники відділів райдержадміністрації та сільські голови.

  Голова районної ради Володимир Сірант представив присутнім новопризначеного заступника голови районної державної адміністрації Юрія Яцука.

       Після обрання секретаріату, на розгляд сесії було запропоновано 2 питання порядку денного:

  • «Про надання згоди на прийняття автомобілів зі спільної власності   територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Могилів-Подільського району»
  • «Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування фінансів та бюджету».

      Депутати одноголосно підтримали рішення про  надання згоди на прийняття автомобілів для Кукавської, Сугаківської,  Вендичанської та Серебрійської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

   Також в ході засідання сесії обговорювалися питання впровадження освітнього процесу в навчальних закладах району в умовах карантину, забезпечення засобами захисту та дезінфекції працівників освіти. Не залишилось і поза увагою депутатів питання відкриття Бронницької АЗПСМ.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису