Про прийняття у спільну комунальну власність будівлі Озаринецької АЗПСМ

Відбулось засідання комісії щодо безоплатного прийняття-передачі зі спільної власності територіальної громади села Озаринці до спільної власності територіальних громад сіл, селища Могилів-Подільського району будівлі за адресою: вул. Соборна, буд. 7, село Озаринці, в якій розміщується Озаринецька АЗПСМ.

Двоповерхове приміщення, що передається було збудоване у 1962 році,  протягом періоду функціонування в ньому амбулаторії зазнало значних пошкоджень - наразі другий поверх руйнується і  його використання неможливе. Певні дефекти у вигляді тріщин та протікань є і на першому поверсі, і навіть попри те, що сільська рада та адміністрація закладу намагаються підтримувати його в належному стані - наразі є цілий ряд проблем, які збереження будівлі потрібно вирішити якнайшвидше.

Тому члени комісії, враховуючи необхідність ремонту приміщення та максимального відображення в акті прийому-передачі інформації щодо його стану, вирішили перенести засідання та залучити до оцінки стану приміщення вузьких спеціалістів відповідної компетенції.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису