Про проведення загальних зборів громадян

     Відповідно до вимог ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» в районі пройшли загальні збори громадян за місцем проживання.

      Збори проходили з 17 січня по 31 березня 2012 року, не відбулися лише в Конівській, Юрковецькій та Ярузькій територіальних громадах.

      Селищний та сільські голови прозвітували про свою роботу перед жителями  територіальних громад. Також в 21 територіальній громаді прозвітували і дільничні інспектори міліції. Звітували перед жителями і депутати районної ради, з 56 прозвітували лише 21.

        У зборах  територіальних громад брали участь голова, заступник голови, працівники районної ради, заступники голови та  працівники апарату районної державної адміністрації.  В газеті «Слово Придністров’я» було 6 статей в яких висвітлювалося проведення загальних зборів.

      Крім запланованих питань, на загальних зборах громадян піднімалися і інші питання, а саме: газифікація населених пунктів, медичне обслуговування населення, розмір самооподаткування, будівництво та ремонт водогонів, ремонт доріг місцевого значення, використання земельних та майнових паїв, використання земель запасу та резервного фонду, відкриття аптек, ремонт громадських криниць, освітлення вулиць, цінова політика на молоко, відновлення автобусних перевезень до районного центру, впорядкування сміттєзвалищ.