Про роботу комунальних установ 18.03.2019 р.

Відбулась нарада з керівниками комунальних установ та підприємств, в якій взяли участь голова районної ради Володимир Сірант та заступник голови районної ради Михайло Слободянюк, директор районного територіального центру Володимир Подвіянюк, директор районної ДЮСШ Оксана Войтович, директор районного трудового архіву Леся Андрєєва та в.о. головного лікаря КНП «РМЦПМСД» Олена Власюк.
В ході наради обговорили найактуальніші  питання, що стосуються діяльності цих установ.
Володимир Подвіянюк поінформував, що завершено торги в системі Прозорро на засоби гігієни, зроблено дефектний акт на приміщення, на цьому тижні має бути завершено доставку в відділення гуманітарної допомоги. Також директор центру повідомив про хід оформлення документів щодо надання платних послуг жителям Могилів-Подільського району та про забезпечення реалізації права утриманців ценру на участь в виборах.
Оксана Войтович поінформувала про досягнення вихованців школи, зокрема 4 місце в обласному турнірі з волейболу та три перших місця, які знову в змаганнях з тенісу виборола Тітус Аня. 
З директором трудового архіву обговорили перспективи заключення договорів на впорядкування архівних документів сільських рад.
В.о. головного лікаря поінформувала, що в центрі здійснюється ряд перевірок  зкорема, по «Школі здоров'я», запобіганні захворюваності на туберкульоз та надання медичних послуг учасникам лівкідації аварії на ЧАЕС. В п'ятницю, під час засідання Медичної ради, що відбудеться на базу КНП "Могилів-Подільська ОЛІЛ" центр виступатиме зі співдоповіддю щодо боротьби з туберкульозом. Також Олена Олександрівна повідомила, що працівниками центру проводиться робота щодо збору інформації про підписання декларацій з сімейними лікарями з метою оптимізації цього процесу та збільшення кількісних показників

Фото без опису.