Про роботу Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради

На порядок денний пленарного засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування було винесено питання «Про стан надання медичної допомоги різних видів та інтенсивності відповідно до потреб населення області та хід виконання обласної Програми “Майбутнє Вінничанин в збережені здоров’я громадян” на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №45”.

В ході засідання  начальником Департаменту охорони здоров'я ОДА Людмилою Грабович та  головою постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення  було презентовано інформацію з зазначеного питання.

Зокрема Людмила Олексіївна поінформувала про програму «Доступні ліки», яка починає працювати з 1 квітня 2017 року та має забезпечити безкоштовними ліками кожного українця, який має захворювання серцево-судинної системи, бронхіальної астми та цукрового діабету - згідно з програмою, українці матимуть можливість виключно за рецептом лікаря отримати найдешевші ліки для лікування трьох вказаних захворювань безкоштовно. Якщо хтось захоче купити дорожчий асортимент, то повинен буде доплатити різницю.

Також в ході засідання обговорили питання фінансування медичної галузі, необхідність проведення медичної реформи та створення госпітальних округів.

За результатами зустрічі учасники Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради прийняли рішення «Про стан надання медичної допомоги та хід виконання обласної Програми «Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров’я громадян» на 2016 – 2020 роки». У ньому визначили пріоритетними напрямами діяльності збереження здоров’я вінничан до2020 року, вирішили розвивати службу екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, постійно оновлювати регіональний резерв лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису