Про розподіл комунальних установ, підприємств

   В умовах децентралізації та нового адміністративно-територіального устрою перед громадами постало питання розподілу майна спільної комунальної власності районів.

   За чинним законодавством районні ради зобов’язані передавати сільським, селищним та міським радам об’єкти спільної власності територіальних громад, які знаходяться на їх території.

   Щоб детально розглянути і обговорити пропозиції, врахувати усі аспекти передачі майна у комунальну власність, 5 січня 2021 року голова районної ради Іван Телеватюк провів нараду з керівниками міських, селищних та сільських рад Могилів-Подільського району. Також в нараді взяли участь заступники голови районної ради Василь Мельничук та Віктор Слободян, заступник голови районної державної адміністрації Юрій Яцук, начальник фінансового управління райдержадміністрації Іван Чічірко, головний лікар РМЦ ПМСД Євдокія Цибульчак.

    Керівники Вендичанської селищної та Могилів-Подільської міської рад висловили своє бачення щодо передачі у власність громад Територіального центру соціального обслуговування населення та КНП «Могилів-Подільський РМЦ ПМСД». Обговорювали і необхідність співфінансування установ, що надають послуги жителям громад району.  

  В підсумку наради дійшли висновку напрацювати компромісні рішення щодо передачі цілісних майнових комплексів разом з установами, підприємствами громадам.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису