Про щотижневу нараду 01.07.2019 р.

Сьогодні під головуванням заступника голови районної ради Михайла Слободянюка відбулась щотижнева нарада з керівниками комунальних установ районної ради.
Михайло Васильович поінформував про роботу районної ради на минулому тижні, зокрема, повідомив, що за результатами сесії обласної ради питання щодо передачі в комунальну власність територіальних громад сіл, селища Могилів-Подільського району автомобілів для користування амбулаторій загальної практики - сімейної медицини не розглядалось, тому їх використання відтерміновується. Також обговорили питання участі в навчаннях щодо реалізації конкурсного проекту 16 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, який буде реалізовано КНП "Районний медичний центр первинної медико-санітарнрої допомоги". Крім того Михайло Васильович поінформував про оточну фінансову ситуацію в районі та наголосив, що підстав для проведення позачергової сесії районної ради щодо перерозподілу коштів перевиконання районного бюджету не має, оскільки постає питання про його виконання.
Крім цього обговорили і заплановані до розгляду Координаційною радою та черговою сесією районної ради питання для підготовки їх  установами.
Володимир Подвіянюк, директор Територіального центру соціального обслуговування, поінформував про завершення процесу поставки паливних дров (86 % від запланованого обсягу), про результати здійснення перевірки підрозділами пенсійного фонду  стану використання коштів осіб, що проживають в стаціонарному відділенні, які перераховуються на їхнє утримання, а також про отримання дозволу Серебринецької сільської ради на вирубку дерев на території стаціонарного відділення.

Оксана Войтович поінформувала про вирішення питання з водопостачання в приміщенні по вул. Вірменській 3 та про спортивні звитяги дівочої команди ДЮСШ з волейболу. Також Оксана Василівна поінформувала про заплановану участь вихованців відділення з фехтування у всеукраїнських змаганнях, але для цьоого необхідно звершити заходи конкурсного проекту щорічного районного конкурсу проектів, в якому школа отримала перемогу.
Про поточний стан справ з питання благоустрою поінформувала директор районного трудового архіву.
В.о. головного лікаря Олена Власюк поінформувала про закінчення процесу верифікації учнівського контингенту та про налагодження процесу підготовки до реалізації обласного конкурсного проекту, виграного районним медичним центром.
Директор телерадіокомпанії "Обєктив" Людмила Колесник поінформувала про результати діяльності щодо висвітлення районних новин в ефірах радіо.
На завершення наради керуючий справами виконавчого апарату районної ради Володимир Трачук повідомив про підписання з боку обласної ради договорів щодо передачі субвенції на будівництво Бронницької амбулаторії та очікування передачі  з комунальної власності Вінницької обласної Ради опалювального котла.