Про сесію Мурованокуриловецької ради

      26 березня 2021 року голова районної ради Іван Телеватюк відвідав ще одну територіальну громаду, яка ввійшла до складу Могилів-Подільського району за новим територіальним устроєм, та взяв участь у засіданні 6 сесії Мурованокуриловецької селищної ради 8 скликання.

      22 депутати прибули до зали засідань і розглянули 133 питання порядку денного.

        Розпочали засідання сесії селищної ради з інформування селищного голови Галини Цибульської про роботу ради в міжсесійний період.

    В ході пленарного засідання депутати розглядали питання прийняття Програм, що сприятимуть розвитку та фінансуванню медицини, культури, правоохоронних органів, а саме: «Про Комплексну оборонно-правоохоронну програму профілактики злочинності в Мурованокуриловецькій територіальній громаді Могилів-Подільського району Вінницької області на 2021-2025 роки», «Про Програму військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України Мурованокуриловецької селищної ради на 2021-2023 роки», «Про Програму місцевих стимулів для медичних працівників Мурованокуриловецької селищної ради на 2021-2030 роки», «Про Програму розвитку культури, туризму та духовного відродження Мурованокуриловецької селищної ради на 2021-2025 роки».

     Також були прийняті і відповідні рішення щодо передачі майна селищної ради в оперативне управління, розірвання договорів оренди земельних ділянок, надання земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та ін.

   Голова районної ради Іван Телеватюк відзначив професійний рівень підготовки та проведення сесії селищної ради та консолідовану співпрацю депутатського корпусу.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису