Про сесію Ярузької сільської ради

Сьогодні відбулось 2 засідання позачерговоїФото без опису 7 сесії Ярузької сільської ради 7 скликання. На запрошення сільського голови участь у роботі сесії взяв голова районної ради Володимир Сірант та головний спеціаліст з питань внутрішнього аудиту райдержадміністрації Лариса Мороз.

Одне з найважливіших питань, яке було винесене на розгляд депутатів стосувалось встановлення офіційних правовідносин  між сільською радою, СТОВ «Прогрес» та ФГ «Яружанка».

За  результатами розгляду питання, з другої спроби, депутати все ж таки дійшли згоди та прийняли рішення про заключення договору оренди непереоформлених часток (паїв) з ФГ «Яружанка». Фото без описуВарто зазначити, що  під час першого  засідання сесії підприємству було виставле-но обов’язкову  умову щодо сплати до бюджету сільської ради протягом триденного терміну заборгованості з орендної плати за період користування землею.

Станом на день проведення  сесії на рахунок Ярузької сільської ради від ФГ "Яружанка" надійшла сума у розмірі 84800,00 грн.Фото без опису

Попри те, що питання ефективності наповнення бюджету Ярузької сільської ради  зрушилось з місця є ще ряд інших проблем, вирішення яких дасть змогу покращити фінансову ситуацію в територіальній громаді та зменшить соціальну напругу. Маємо надію, що посередництво у вирішенні всіх колізій контролюючих та фіскальних органів допоможе вирішити проблеми, а спосіб виходу із ситуації в Ярузькій сільській раді стане прикладом для інших підприємців та громад району.