Про участь у 12 сесії Серебрійської сільської ради 7 скликання

8 лютого 2017 року голова районної ради Володимир Сірант та заступник голови районної ради Михайло Слободянюк спільно з начальником фінансового управління районної державної адміністрації Іваном Чічірком та депутатом районної ради Валерієм Станкевичем взяли участь в роботі сесії Серебрійської сільської ради.

Основне питання, яке було винесено на розгляд сесії – розподіл вільних залишків сільського  бюджету. Так, в ході сесії розподілили близько 1 млн. грн. вільних залишків, які планується спрямувати на реконструкцію системи освітлення, благоустрій, надання матеріальної допомоги жителям села, які опинились в скрутних життєвих обставинах, виготовлення генерального плану населеного пункту, забезпечення пільговими медикаментами тощо.

Одне з питань, в якому допомогли розібратись голова районної ради та начальник фінансового управління – це видатки на заробітну плату персоналу Серебрійського ДНЗ.

Також депутати Серебрійської сільської ради розглянули звернення з проханням вирішення питання щодо надання у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам антитерористичної операції, які, за словами орендаторів, не придатні для вирощування сільськогосподарської продукції.

Зі свого боку, Володимир Володимирович та Михайло Васильович запевнили, що вони прикладуть максимум зусиль задля виходу з ситуації, яка склалась.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису