Про заходи з фінансування в листопаді 2017 року

З метою забезпечення фінансування деяких заходів за рахунок перевиконання районного бюджету за 10 місяців 2017 року було скликано 22 позачергову сесію районної ради.

Сума перевиконання становить 1,4 млн. грн. і буде спрямована на:

- дофінансування заробітної плати працівників ДНЗ та, в окремих випадках, на оплату енергоносіїв - 570 тис. грн.;

- заробітну плату працівників КУ "Могилів-Подільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги"  що не забезпечена з державного  бюджету 550 тис. грн.

- на організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад на суму 80 тис грн.; 

- на фінансування заходів у районних програм 175,3 тис. грн., зокрема, Програми забезпечення протидії протиправній діяльності на державному кордоні в межах Могилів-Подільського контрольованого прикордонного району, розвитку та вдосконалення Могилів-Подільського прикордонного загону на 2016-2020 роки; Районної програми підтримки органів виконавчої влади у Могилів-Подільському районі на 2017 рік; Районної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Могилів-Подільському районі на 2017-2019 роки.

- на співфінансування 14 Обласного конкурсу розвитку територіальних громад для переможця конкурсу Серебринецької СЗШ І-ІІІ ступенів, тощо.