Провели нараду з керівниками комунальних установ 09.09.2019

      9  вересня 2019 року за участі заступника голови районної ради Михайла Слободянюка відбулась нарада з керівниками комунальних установ Могилів-Подільського району.

     Михайло Васильович поінформував про стан справ в державі загалом та в Могилів-Подільському районі зокрема. В ході наради було обговорено план дій на найближчий період часу: проведення засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при  голові районної ради, засідання постійних профільних комісій, а також підготовка та проведення сесії районної ради.

     Не залишилось без уваги і питання щодо адміністративно-територіального устрою району та утворення ОТГ. Заступник голови районної ради зазначив, що дане питання обов’язково розглядатиметься на засіданні Координаційної ради та вноситимуться пропозиції щодо проведення об’єднання селищної та сільських  рад.

    Директор Територіального центру соціального обслуговування Володимир Подвіянюк  поінформував про підготовку до опалювального сезону, про забезпечення овочами та фруктами підопічних терцентру, а також про планову перевірку управління Держпродспоживслужби у Могилів-Подільському районі щодо дотримання умов проживання та харчування підопічних.

     Оксана Войтович повідомила про прийняте рішення про обов’язкове медичне обстеження учнів та працівників КЗ «Могилів-Подільська районна дитячо-юнацька спортивна школа», а також зазначила, що здійснюється підготовка до проведення Дня фізичної культури та спорту в районі.

    Михайло Васильович обговорив етапи та стан підготовки до проведення тижня футболу УЄФА, що відбудеться з 30 вересня по 4 жовтня 2019 року на території  Могилів-Подільського району за рішенням обласної федерації футболу.

    Про проблеми фінансування пільгових медикаментів для жителів Могилів-Подільського району інформувала головний лікар медичного центру Євдокія Цибульчак. Також проблемними є питання щеплення дітей та забезпечення жителів району туберкуліном – діагностичний препарат, що застосовується для виявлення алергічної реакції в осіб, інфікованих туберкульозними бактеріями. Крім цього Євдокія Артемівна поінформувала про проблеми в утриманні та фінансуванні фельдшерських пунктів.

    На завершення наради ведуча Телерадіокомпанії «Об’єктив» Алла Гаврилюк повідомила про співпрацю з телеканалом ICTV у підготовці нового проекту.

Фото без опису