Проводили нараду з керівниками комунальних установ 07.10.2019 р.

    Чергова нарад з керівниками комунальних установ району відбувалась під керівництвом голови районної ради Володимира Сіранта та заступника голови ради Михайла Слободянюка.

   Сьогодні на порядку денному наради обговорювалося питання щодо проведення сесій сільських рад та розгляд питання про створення єдиної Могилів-Подільської об’єднаної громади. Також Михайло Слободянюк ознайомив присутніх успіхами та масштабами проведення фестивалю з футболу, у якому взяли участь 144 дитини.

    Директор  територіального центру Володимир Подвіянюк розповів про відзначення Дня людей похилого віку у стаціонарному відділені, а також на голосив, що соціальними працівниками центру було роздано 60 подарункових наборів літнім людям, що проживають в населених пунктах району та перебувають на обліку в територіальному центрі соціального обслуговування.

    Результатами турнірів з футболу серед юнаків та дівчат поділилася Оксана Войтович.

   Директор «Могилів-Подільського районного трудового архіву» Олеся Андреєва повідомила про стан проведення ремонтних робіт в приміщенні архіву та про проблему ліквідації дерев на території установи.

     Головний лікар КНП РМЦ ПМСД Євдокія Цибульчак поінформувала присутніх про наявність вакцини проти кору і дифтерії та закликала дорослих приймати участь у вакцинації. Також Євдокія Артемівна обговорила з керівниками ради і ряд проблемних питань що виникають в роботі районного медичного центру та потребують нагального вирішення.

Фото без опису