Робочий візит голови Вінницької обласної державної адміністрації М.В. Джиги до Могиліів-Подільського району

 

    18 квітня  з робочим візитом у Могилів-Подільському районі побував голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Васильович Джига.

        Під час перебування в районі Микола Васильович разом з головою районної державної адміністрації Вдовцовим М.Л. та головою районної ради Антонюком О.П.  побували у Вендичанській школі-гімназії, на виробництві біо-палива в с. Озаринці. В центрі реабілітації для дітей з фізичними вадами «Ангел Надії» до керівників області та району приєднався міський голова Бровко П.П. також відвідали і  Могилів-Подільське МТМО. Голова  обласної державної адміністрації цікавився проблемами місцевих колективів, оцінював матеріально-технічну базу закладів, визначав пріоритетні питання, які потребують першочергового вирішення.

    У Вендичанській школі-гімназії гості ознайомилися з впровадженням альтернативного опалення, оглянули класні кімнати, поспілкувалися з старшокласниками та педагогічним колективом. Микола Васильович позитивно оцінив  хороші освітянські результати закладу, але зазначив, що матеріально-технічна база бажає бути кращою. Йдеться про зовнішнє утеплення та капітальний ремонт приміщення.  Губернатор поставив перед районною владою завдання провести потрібний комплекс робіт цього року  за підтримки місцевих спонсорів.  Голова  обласної державної адміністрації подарував школі-гімнізії комп’ютерну техніку.

     «Виробництво біо-палива в селі Озаринці - це перспектива, яку треба осучаснити» – наголосив Микола Васильович під час перебування на підприємстві, яке з дерева виготовляє пілети для котлів альтернативного опалення. Керівник Сергій Гнатик розповів, що наразі на підприємстві триває процес налагодження першої черги виробництва. У виробництві використовуються такі види порід дерев як: граб, дуб, акaція. Щомісяця виготовляється 200-300 тонн пілетів, які по тепловіддачі не поступаються вугіллю. Протягом року об’єми робіт буде збільшено удвічі. Сьогодні купують продукцію приватні організації міста Хмільника. Є плани налагодити продаж біо-палива за кордон. Тривають переговори з місцевою владою про постачання пілетів для бюджетних організацій.

      Детально оглянув губернатор Центр реабілітації для дітей з фізичними вадами «Ангел Надії», який очолює Тетяна Пержар. У цих стінах лікуються діти, які хворіють на церебральний параліч. Тут створені надзвичайно комфортні умови для дітвори, є басейн, кімнати для лікування та навчання. У колективі працюють висококваліфіковані та турботливі фахівці. Для  діток центру Микола Васильович привіз телевізор, а в подарунок отримав вишивку-оберіг центру, зроблену руками юних талантів. Також на прохання батьків найближчим часом пообіцяв забезпечити центр необхідними лікувальними тренажерами. Головна мрія місцевого колективу – транспорт, який би вирішив проблему комфортної доставки дітей з району. Це прохання потребує більших зусиль.

   Залишився задоволеним керівник області від побаченого у міському територіальному медичному об’єднанні, де відвідав оновлене пологове відділення, в якому якраз триває ремонт другої частини приміщення. Побував у відділенні жіночої консультації та дитячому відділенні, зустрівся з медичним персоналом.

     

«Це лікарня майбутнього. У ході медичної реформи вона стане одним із базових лікувальних закладів інтенсивного лікування. Тому ми будемо прагнути забезпечити її усім необхідним для надання якісних медичних послуг» - наголосив голова  обласної державної адміністрації.

    У 

У завершені робочого візиту відбулася церемонія відкриття холодильного фруктосховища приватного підприємства «Дари садів».

Інвестором якого є голова спостережної ради «Могилів-Подільського консервного заводу» Олег Лантух.Святкову стрічку перерізали голова обласної державної адміністрації Микола Васильович Джига, депутати Верховної Ради України Григорій  Миколайович Калетнік та Василь Васильович Черній.   

    Також  губернатор провів особистий прийом громадян. Представники місцевої громадськості звернулися за підтримкою до обласної влади з питань лікування, цінової політики на молоко, добудови Серебрійської амбулаторії сімейної медицини, проведення освітлення на трасі державного значення в межах селища Вендичани.