Обговорили актуальні питання роботи комунальних установ

Голова районної ради Володимир Сірант та заступник голови районної ради Михайло Слободянюк провели нараду з керівниками комунальних установ та підприємств районної ради. 

Відтепер з метою належної підготовки питань, що виносяться на розгляд сесій районної ради, а також оперативного розгляду та вирішення інших питань, що належать до компетенції районної ради наради з керівниками комунальних установ проводитимуться щопонеділка (Розпорядження голови районної ради від 19.09.2018 р. № 31-р "Про проведення нарад").

Ключові питання, які обговорили під час сьогоднішньої наради - це питання фінансової підтримки та виділення коштів для фінансування Програми створення належних умов проживання  для одиноких громадян похилого віку та людей з інвалідністю у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання на 2017-2021 роки та ремонту приміщення спільної власності територіальних громад за адресою м. Могилів-Подільський вул. Володимирська, 18, що знаходиться на балансі територіального центру соціального облуговування (надання соціальних послуг) Могилів-Подільського району; збільшення видатків на фінансування Програми фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази комунальної установи Могилів-Подільської районної ради "Могилів-Подільський районний трудовий архів на 2017-2019 роки", а також продовження підписання декларацій з сімейними лікарями на території Могилів-Подільського району

Фото без опису

Фото без опису