Садиба Подільського чарівника

Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий запрошує дітей до Садиби Подільського чарівника

На території Подільського зоопарку (у Вінниці по вул. С. Зулінського, 9) із 19 грудня почне працювати Садиба Подільського чарівника. Для відвідувачів уже сформована святкова новорічно-різдвяна програма, яка діятиме під патронатом голови Вінницької обласної Ради Вячеслава Соколового.

9 грудня голова Вінницької обласної Ради перевірив, як тривають останні приготування, і оглянув нові казкові локації.

— Запрошую наших маленьких мешканців та гостей, що приїдуть на різдвяні канікули до Вінницької області, на гостину до Садиби Подільського чарівника, — каже Вячеслав Соколовий. — Садиба Подільського чарівника буде однією з найцікавіших новорічно-різдвяних локацій для дітей не лише у Вінницькій області, але й у всьому Подільському регіоні.

На гостей чекає багато розваг, приємних сюрпризів і подарунків. У зоопарку маленькі відвідувачі зможуть подивитися на звірів, а ще стати учасниками святкового дійства з чарівником, феями та казковими героями.На території Садиби можна прогулятись Алеєю Зодіаку й Галявиною дванадцяти місяців, сфотографуватись у спеціальній фотозоні «Сани з оленем», відпочити на майданчику з чарівною парасолькою і, власне, завітати до будинку Подільського чарівника.

Садиба Подільського чарівника на території Подільського зоопарку є складовою проєкту «Подільський зоопарк як центр сімейного дозвілля»департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку, здійсненного коштом програми секторальної підтримки Європейського Союзу.

— Із цієї секторальної підтримки було виділено 11 млн. грн., а взагалі весь об’єкт - Садиба й «вхідна група» - коштують 18 млн700 тис. грн. Створення ж самої Садиби Чарівника коштувало майже 2 млн600 тис. грн., в основному це кошти обласного бюджету та власні кошти підприємства, — розповів генеральний директор ВОКСЛП «Віноблагроліс» Анатолій Іванець. — Будувалась вона упродовж 2019-2020 років, здали її в експлуатацію у травні цього року. А вже із 19 грудня у Садибі Подільського чарівника будемо приймати діток.

Відвідини Садиби Подільського чарівника, а також уся святкова програма, - безплатна для відвідувачів Подільського зоопарку. Потрібно тільки купити квиток у зоопарк, адже ці кошти спрямовуються на утримання та харчування тварин. Для дітей дошкільного віку, учнів та студентів вартість вхідного квитка - символічна.

Садиба Подільського Чарівника працюватиме до 19 січня. До цього дня у Подільському зоопарку також триватимуть святкування. 

Фото без опису

 

Фото без опису

 

Фото без опису