Сесія Яришівської сільської ради

19 березня 2021 року відбулось засідання 7 позачергової сесії Яришівської сільської ради 8 скликання. Взяти участь у сесії запросили  голову Могилів-Подільської районної ради Івана Телеватюка, начальника відділу стратегічного розвитку та економіки управління правового забезпечення та співпраці з органами місцевого самоврядуваннярайдержадміністраціїСергія Шибінськогоа такожначальника відділу стратегічногопланування та інвестиційної діяльності виконавчого апарату обласної Ради Марію Якименко.

Дбаючи про розвиток територіальної громади, благоустрій населених пунктів, успішність функціонування сфери освіти та медицини на сесії ради розглянули питання «Про затвердження Стратегії розвитку Яришівської сільської територіальної громади на 2021-2030 роки», «Про виділення коштів з місцевого бюджету для співфінасування робіт по об’єкту будівництва, реконструкції, капітального ремонту автомобільних доріг комунальної власності», «Про участь у конкурсі проєкту «Благоустрій території паркової зони з придбанням сучасної збірно-розбірної сцени в с. Яришів Могилів-Подільського району Вінницької області», «Про участь у конкурсі проєкту «Придбання медичного обладнання для комунального некомерційного підприємства «Яришівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Яришівської сільської ради Могилів-Подільського району Вінницької області», «Про участь у конкурсі проєкту «Інклюзія. Як зробити школу доступною та комфортною для всіх».

Депутатів хвилювали питання розвитку спортивної сфери Яришівської територіальної громади: завершення будівництва спортивної зали в с. Козлів, фінансування ФК «Горизонт» с. Хоньківці, обговорювали і питання придбання автомобіля для Яришівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Голова районної ради Іван Телеватюк наголосив, що прийняття Стратегії розвитку Яришівської територіальної громади – це перший крок до перспективного залучення коштів у громаду, шляхом прийняття участі в конкурсах, грантах та спецпроектах. Голова районної ради зазначив, що важливу роль у становленні та вирішенні всіх нагальних питань, що виникають на даному етапі формування територіальної громади, є консолідована співпраця депутатського корпусу та апарату сільської ради.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису