Сесія Ярузької сільської ради 29.03.2016 р.

29 березня 2016 року голова районної ради Володимир Сірант та його заступник Фото без описуМихайло Слободянюк взяли участь у 5 сесії Ярузької сільської ради. У роботі даного пленарного засідання взяло участь десять з дванадцяти депутатів сільської ради. Визнавши сесію правомочною, Ярузький сільський голова Зоя Левицька повідомила присутнім, що на розгляд пленарного засідання виноситься два питання:

1.  Про продовження договору оренди № 1 від 01.04.2015 року між СТОВ «Прогрес» с. Суботівка та Ярузькою сільською радою;

2.  Про розгляд клопотання ФГ «Яружанка» про надання в оренду невитребуваних та непереоформлених  спадкоємцями земельних ділянок (паїв).

На сесії були присутні також представники обох господарств.

Дані питання є досить проблематичними для Ярузької територіальної громади, тому депутати взяли активну участь в їх обговоренні, а між зацікавленими сторонами виникла суперечка.

Голова районної ради зауважив, що перш ніж виносити запропоновані питання на розгляд сесії, фермерам необхідно було узгодити їх між собою та знайти компромісне рішення у ситуації, яка склалася. Також Володимир Володимирович запропонував сільському голові, у разі невирішення даного питання фермерами, запросити на наступну сесію сільської ради представників фіскальної служби, управління Держгеокадастру у Могилів-Подільському районі та управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Фото без опису

В зв’язку з гостротою винесених на розгляд сесії питань, депутатами було прийнято рішення перенести пленарне засідання.

Також в ході робочого візиту до територіальної громади керівництво районної ради відвідало Ярузьку амбулаторію загальної практики сімейної медицини.