Спільне засідання колегії РДА та президії районної ради

    23 лютого 2012 року відбулося спільне засідання  колегії райдержадміністрації та президії районної ради, проводили його М.В. Гоцуляк голова районної державної адміністрації та О.П. Антонюк голова районної ради.

На засідання виносилися питання:

- про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2011 рік та основні завдання на 2012 рік;

- про стан підготовки до комплексу весняно-польових робіт агроформувань району;

- про стан оплати праці та дотримання законодавства з питань колективно-договірного регулювання на підприємствах, в установах та організаціях району;

- про забезпечення реалізації права громадян на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування, про стан виконавської дисципліни та організацію контролю за виконанням документів.

     Фото без опису

    Доповідачами з даних питань були Стойлов В.П., Панасюк А.С. заступники голови райдержадміністрації, Трачук В.П. начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та Машуков О.Ф. керівник апарату райдержадміністрації.

    В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний, сільські голови, депутати районної ради,  представників ЗМІ. 

Після обговорень та виступів, колегією райдержадміністрації та президією районної ради було прийнято відповідні рішення.