Співбесіда з керівництвом Могилів-Подільського району

      16 січня в обласній державній адміністрації відбулася співбесіда з керівниками  Могилів-Подільського району та міста Могилева-Подільського. Делегація від Могилів-Подільщини складалася із голови районної ради Олега Антонюка голови райдержадміністрації Михайла Вдовцова, міського голови Петра Бровка їхніх заступників та керівників засобів масової інформації. Такі співбесіди, як повідомив голова облдержадміністрації Іван Мовчан, будуть проходити щоквартально. Їх ціль - заслуховувати звіт керівництва району  щодо  ходу виконання поставлених перед владою завдань. 

      Фото без описуІван Михайлович на початку зустрічі націлив присутніх на те, що сьогодні необхідно працювати без політики на соціально-економічний розвиток району конструктивно, системно і послідовно. Після чого керівники обласних управлінь детально зупинилися кожен на питаннях своєї галузі, а голова райдержадміністрації та міський голова надавали коментарі та відповідали на поставлені запитання. 

Зауваження з боку обласного керівництва стосувалися покращення матеріально-технічної бази медичних закладів районного Центру первинної медико-санітарної допомоги, розгалуженої мережі навчальних закладів, агропромислового комплексу та збору податків. Зокрема було рекомендовано привести у відповідність мережу медичних закладів, прийняти програму місцевих стимулів, оснастити ФАПи та амбулаторії медичним обладнанням, встановити внутрішні вбиральні, провести реорганізацію шкільної мережі, відремонтувати ферми для вирощування ВРХ, відкрити в кожній громаді молокоприймальні пункти, упорядкувати сміттєзвалища, під’їзні шляхи, розробити схеми санітарної очистки населених пунктів, освітлення вулиць, розпочати будівництво восьмиквартирного будинку по програмі «Доступне житло».

     Коментуючи інформацію надану начальниками обласних управлінь, Михайло Вдовцов зауважив: «В 2012 році з районного бюджету було виділено 360 тис., завдяки яким розпочато ремонти на 9 ФАПах. Згідно стандарту, там буде гаряча-холодна вода, внутрішні вбиральні, енергозберігаючі  вікна та двері. На цей рік заплановано виділити близько 1 млн. грн., щоб до першого вересня всі ФАПи відремонтувати згідно стандартів. Щодо збільшення кількості амбулаторій, рішенням районної сесії Серебрійський ФАП переведено в амбулаторію». Також Михайло Леонтійович присутнім повідомив, що районна влада доклала максимум зусиль в 2012 році для покращення матеріально-технічної бази району і вклала в ремонтні роботи близько 1,5 млн. грн.. В 2013 році планується направити на зміцнення матеріально-технічної бази шкіл 2 млн. грн. Голова райдержадміністрації Михайло Вдовцов запевнив, що освіта і охорона здоров’я є приоритетними в районі, тому ці два напрямки знаходяться під постійним контролем районної влади.

      При цьому Іван Мовчан зазначив, що район повинен розраховувати лише на свої сили, адже область більше не буде надавати субвенцій. Кошти, які область заробить в 2013 році, планується  направляти на локальні соціальні питання 2014 року. Також Іван Михайлович поставив перспективні завдання, за якими в першому кварталі необхідно виконати 10% запланованого, в другому кварталі - 40%, в третьому - 40%, в четвертому - 10%.