Співробітництво країн Східного Партнерства

     7 листопада керівники Проекту підтримки регіонального співробітництва країн Східного Партнерства  проводили інформаційний семінар на тему «Ваші можливості в рамках програм територіального співробітництва».

   Фото без опису Участь в семінарі приймали голова районної ради Олег Антонюк, голови територіальних громад, керівники організацій та служб району, закладів охорони здоров’я, освіти, культури та соціального захисту.

   Керівник семінару Любов Паливода зазначила, що проект спрямований на підтримку сталого транскордонного співробітництва між регіонами країн Східного партнерства з метою розробки спільних рішень у відповідь на існуючі виклики в цих регіонах. Одним з основних завдань проекту є створення сприятливого середовища для програм прикордонного співробітництва на кордонах між Молдовою, Україною та Білорусією, Грузією та Вірменією, Грузією та Азербайджаном, враховуючи специфіку кожного регіону.Фото без опису

    Кваліфіковані керівники проекту допомогли учасникам семінару краще зрозуміти виклики, які стоять перед територіальними громадами і запропонували шляхи їх вирішення.