Створюємо ліси разом

 

Фото без опису

З 21 березня по 17 квітня в державі проводиться загальноукраїнська акція «Створюємо ліси разом», ініціатором якої є Державне агентство лісових ресурсів України.

Метою Акції є відновлення українських лісів, підвищення іміджу лісової галузі та професії лісівника, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, поліпшення екологічної ситуації в країні, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

Лісівники Могилів-Подільщини успішно розпочали загальноукраїнську акцію на території нашого району. До початку весняної посадки лісу лісівники ДП «Могилів-Поільський лісгосп» (директор Віктор Іщук, головний лісничий Олександр Хомич) готувалися заздалегідь. Для цього було підготовлено земельні ділянки, на яких заплановано висаджування дерев, достатню кількість посадкового матеріалу, знаряддя праці. На період акції підприємством заплановані  заходи з садіння дерев та роботи з лісовідновлення.

На початку квітня в рамках цьогорічної акції посадові особи органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади району на чолі з головою районної ради Іваном Телеватюком та заступником голови райдержадміністрації Юрієм Яцуком долучитися до створення лісових насаджень на території Вендичанського лісництва.

Акція «Створюємо ліси разом» триватиме до 17 квітня. Саме цього дня відзначають День довкілля.

Не залишайтеся осторонь, посадіть своє дерево разом з нами!Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису