Тепло Різдвяної зірки дітям

          Уся багатовікова історія людства супроводжувалась  пошуками істини і сенсу життя. Люди шукали і шукають нині правильний життєвий шлях, ідеал, духовну красу. У наш час, час духовного зубожіння, коли комфорт і задоволення займають пріоритетне місце в житті людини, наше суспільство втрачає відчуття духовної радості.  

  Фото без опису

        Сьогодні, розділяючи з кожним радість великого свята Різдва, важливо зрозуміти, що суть нинішнього свята полягає не тільки  в тому, щоб згадати певну історичну подію, а щоб усі ми допомогли ближньому своєму відчути тепло різдвяної колядки.

       Напередодні свята Різдва Христового, в рамках доброчинної акції для дітей з особливими потребами дошкільного та шкільного віку, які не відвідують  навчальні заклади ми не залишили без уваги  28 таких діток нашого району.

Голова районної ради О.П. Антонюк та голова  районної державної адміністрації  М.В.Гоцуляк разом із директором РЦСССДМ С.І.Антонюк та прокурором Могилів-Подільської міжрайпрокуратури, старшим радником Гулько А.В. та голови відповідних територіальних громад завітали і від щирого серця привітали маленьку жительку с.Козлів Коваль Єву  та Лудана Олександра  у Яришеві із різдвяними святами і вручили їм новорічні подарунки.

         Хочеться подякувати всім, хто не забуває про дітей, опікується ними. Бо це – надзвичайно важка праця, яка під силу справжнім християнам.