Територіальний центр соціального обслуговування підводить підсумки

   Сьогодні в залі засідань Могилів-Подільської районної ради директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Могилів-Подільського району Володимир Подвіянюк представив звіт про роботу Територіального центру за 2019 рік.

    Заслуховували звіт та розглядали обсяги роботи проведені працівниками територіального центру соціального обслуговування голова районної Володимир Сірант, заступник голови районної ради Михайло Слободянюк, заступник голови районної державної адміністрації Михайло Гоцуляк, голова постійної комісії районної ради з питань гласності, гуманітарної та соціальної сфери Сергій Шевченко. Виступали перед присутніми соціальними працівниками заступник начальника управління соціального захисту населення РДА Лариса Кужелівська, головний лікар КНП «Могилів-Подільський РМЦ ПМСД» Євдокія Цибульчак, голова районної ради організації ветеранів України Петро Кубаль.

    Звітуючи про роботу центру, Володимир Подвіянюк зазначив, що у 2019 році було виявлено та взято на облік 736 осіб, які потребували соціального обслуговування. Також за рік укладено 95 договорів з одинокими людьми, які потребували надання соціальних послуг. Загалом до відома присутніх була доведена інформація про кількість осіб, обслужених територіальним центром, кількість осіб, обслужених у відділенні стаціонарного догляду, надання адресної натуральної та грошової допомоги, фінансування територіального центру та основні завдання на 2020 рік.  

 Підводячи підсумки, Володимир Сірант зауважив, що працівниками Територіального центру соціального обслуговування проводиться великий об’єм роботи важливий як для району загалом, так і для кожної людини зокрема. Голова районної ради наголосив, що варто розглядати питання щодо удосконалення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам похилого віку та інвалідам.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису