У Чернівцях відкрили Центр Дія

   В ході децентралізації спроможні громади отримали ширші повноваження, ресурси і відповідальність. Перелік послуг, які тепер можуть надаватися на місцях, постійно розширюється. 
      Саме тому важливо, щоб в громадах були створені сучасні Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) - єдине місце (приміщення), де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги у комфортних умовах.
      ЦНАПи в Україні почали створюватися у 2013 році на виконання Закону України «Про адміністративні послуги».
   У 2021 році Міністерство цифрової трансформації України розпочало програму модернізації ЦНАПів і утворення ЦНАПів нової формації - так званих «Центрів Дія». У таких центрах окрім адміністративних послуг, можна буде отримати консультації щодо онлайн-послуг та бізнесу, комп'ютери із доступом до інтернету, комунальні послуги та безоплатну правову допомогу.
    Такий сучасний «Центр Дія» 10 грудня 2021 року відкрили і в Чернівецькій територіальні громаді. На відкриття закладу прибули народна депутатка України Лариса Білозір, голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов, голова районної ради Іван Телеватюк та голова райдержадміністрації Юрій Яцук,.
  Проект, реконструйованого за сучасними вимогами Центру,  реалізований за кошти субвенції соціально-економічного розвитку та субвенції на ЦНАП Міністерства цифрової трансформації України на загальну суму - 6,3 млн. грн. Сьогодні в Центрі надають понад сотню адміністративних послуг. 
 
Фото без опису
 
Фото без опису
 
Фото без опису