У Козлові проходили загальні збори громадян

     18 лютого 2014 року Козлівською сільською радою проводилися загальні збори громадян.Фото без опису

   На зустріч з громадою села Козлів завітали голова Могилів-Подільської районної ради Олег Антонюк, заступник голови районної ради Іван Чічірко, а також начальник управління цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко та начальник відділу цивільного захисту населення райдержадміністрації Юрій Чорнодолюк.

   Фото без опису Про проведену роботу за 2013 рік перед громадою прозвітували сільський голова Микола Сафтюк, дільничний інспектор, соціальний працівник, а також депутат сільської ради Микола Кавун та депутат районної ради Олег Макушинський.Фото без опису

   Із доповіддю про соціально-економічний розвиток Могилів-Подільського району за 2013 рік виступив голова районної ради Олег Антонюк.

    Очільник району довів до відома присутніх громадян основні завдання на 2014 рік та широко і доступно дав відповіді на усі поставлені йому запитання.

   Фото без описуВ результаті проведених зборів, голова Козлівської сільської ради окреслив коло проблем, які разом із керівництвом району та області будуть вирішувати у робочому порядку.