У Могилів-Подільському районі відзначили День Гідності та Свободи

    21 листопада ми разом з усією країною відзначатимемо день Гідності та Свободи, який увібрав у себе доленосні події новітньої історії України 2004 та 2013 років – Помаранчевої революції та Революції Гідності.

      «З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» згідно з указом Президента України  № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року, сьогодні 20 листопада 2020 року,  відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку на майдані Шани.

    Хвилиною мовчання вшанували усіх, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, адже їх подвиг є неоціненним для України. В цей день віддали шану й громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей та відстоювали національні інтереси.