Участь у Регіональному Форумі Молдова-Україна Румунія

     15 березня 2013 року відбувся візит делегації Вінницької області в м.Кишинів,  Республіка Молдова.

     У складі 17 осіб, а саме представники органів виконавчої та самоврядної гілок влади Вінниччини, регіонального центру транскордонного співробітництва Єврорегіону «Дністер», Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування (ВОАОМС) прийняли участь в Регіональному Форумі Молдова -Україна - Румунія.

 Фото без описуМогилів-Подільський район представляли завідувач сектором з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради Водзінська Олена та Вендичанський селищний голова Ломачинська Любов.

     Захід зібрав 120 чоловік із трьох зазначених держав.

     Мета форуму – ознайомлення з проектною діяльністю, напрацювання шляхів розвитку міжнародних проектів та створення спільноти для подальшої роботи у цій сфері.

     Фото без описуПрезентацію Вінниччини та її досвіду в напрямку міжнародного співробітництва з реалізацією низки проектів зробив у своїй доповіді під час форуму директор Вінницького регіонального центру транскордонного співробітництва Єврорегіону «Дністер» Володимир Мережко.

     Учасники зібрання мали змогу обговорити питання планування та реалізації спільних проектів, зокрема, довготривалої перспективи розвитку для залучення донорських коштів, альтернативних засобів для фінансування тощо.