Урочисті збори з нагоди Дня прикордонника

28 травня відсвяткували своє професійне свято українські прикордонники.

Почесне звання прикордонника говорить про вірність та відданість своєму народу та своїй батьківщині, це свято актуальне не лише для військових – це свято кожного з нас.

Напередодні свята, охоронців українських рубежів, зокрема військовослужбовців Могилів-Подільського прикордонного загону, привітали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова Могилів-Подільської районної ради Володимир Сірант, голова районної державної адміністрації Олег Китасюк, мер м. Могилева-Подільського Петро  Бровко. Також до привітань долучились  очільники обласних структур державної фіскальної служби, служби безпеки України, військової гарнізонної прокуратури, головного управління національної поліції.

Вітаючи вояків, голова Вінницької ОДА Валерій Коровій подякував за відмінне виконання обов’язків, мир та спокій, за впевненість у тому, що ми в надійних руках, а також разом з керівником апарату Вінницької ОДА Валерієм Бойком  за зразкове  виконання службових обов’язків  та з нагоди відзнанчення дня прикордонника нагородив кращих військовослужбовців.

Пам’ятні знаки, подяки та грамоти військовослужбовцям,  учасникам антитероистичної операції вручили і голова районної ради Володимир Сірант та голова районної державної адміністрації Олег Китасюк.

Звичайно, не обійшлось і без привітань командира прикордонного загону. В промові Юрій Василик відмітив високий рівень співпраці та порозуміння  з органами місцевого самоврядування, жителями громад, керівниками підприємств та установ.

За особистий внесок у справу охорони державного кордону,  вірність військовій присязі, конституційному обов’язку, старанність та наполегливість у виконанні службових завдань медалі «15  років сумлінної служби», «20 років сумлінної служби», «Ветеран почесної служби» було вручено військовослужбовцям, які присвятили військовій справі велику частину свого життя. За підтримання обороноздатності Могилів-Подільського прикордонного загону, сприяння у розбудові інфраструктури державного кордону керівництво загону також  вручило відзнаку голові Вінницької ОДА Валерію Коровію.

Після завершення урочистостей командир загону продемонтсрував представникам влади стан справ з облаштування пам'ятного знаку на честь військовослужбовців, котрі загинули під час виконання службових обов'язків в зоні проведення антитерористичної операції.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису