Урочистості до Дня місцевого самоврядування 2017 р.

7 грудня в залі засідань Могилів-Подільської районної ради відбулись урочисті збори з нагоди Дня місцевого самоврядування!
Представники територіальних громад району та депутати приймали вітання від голови районної ради Володимира Сіранта та заступника голови районної ради Михайла Слободянюка.
До привітань долучились і перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Григоренко, депутат Вінницької обласної Ради Віктор Цибульський. Від імені народного депутата Юрія Македона учасників зібрання вітав Руслан Познанський.
Кожен з виступаючих підкреслював значення місцевого самоврядування, роль громади та вплив кожного громадянина на розвиток успішної країни.
Сьогодні долею району переймаються як голови громад так і депутати районної ради. Завдяки спільним діям в Могилів-Подільському районі збережено медичну галузь, вирішуються питання, що стосуються земельних відносин, транспортного сполучення, функціонування навчальних закладів, питання соціально-економічного та культурного розвитку.
В умовах адміністративної реформи дуже важливим є обрати вірний курс - від нас залежить, чи залишимось ми однією великою родиною, чи нівелюємо наші здобутки та обмежимось спілкуванням на рівні невеликих територіальних громад. 
На органи місцевого самоврядування покладено велику відповідальність за громаду, їх обов'язок виправдати довіру своїх виборців - забезпечити гідне життя в громаді.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису