Урочистості до Дня працівника сільського господарства

     Щорічно у третю неділю листопада відзначається  День працівників сільського господарства в Україні. Це – свято усіх, хто серцем і душею, розумом і руками, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це – свято дбайливих господарів на землях України.
    До Дня працівників сільського господарства в залі засідань Могилів-Подільської районної ради відбулася урочиста подія по відзначенню заслуг працівників аграрної сфери протягом року.
        З вітальним словом виступив голова районної ради Володимир Сірант.
       В першу чергу Володимир Володимирович зазначив, що 13 листопада 2019 року 240 народних депутатів проголосували за продаж землі. На думку голови районної ради, ті, хто підтримав дане рішення – зрадили український народ та землю, де вони народилися. Згідно статті 4 Конституції України найвищою владою України є народ, а відповідно до статей 13, 14 Конституції України земля – власність народу. Проте народ України ніхто не запитав про позицію щодо продажу землі. Володимир Сірант наголосив, що з іноземним капіталом, який буде вкладено в сільськогосподарську сферу України, не зможуть конкурувати не тільки малі та середні фермери, а й великі холдинги, що вже працюють на території України.
    Володимир Володимирович вніс пропозицію зібрати позачергову сесію Могилів-Подільської районної ради та підтримати звернення депутатів з вимогою накласти мораторій на продаж української землі. Учасники урочистих зборів підтримали пропозицію та доручили голові районної ради винести на розгляд позачергової сесії питання про звернення до президента України, голови Верховної Ради України, прем’єр-міністра України щодо недопущення продажу землі сільськогосподарського призначення.
    Голова районної ради привітав працівників сільського господарства з професійним святом та зазначив, що це свято є всенародним, адже від результатів праці всіх, хто присвятив себе нелегкій, але такій важливій галузі - механізаторів, тваринників, організаторів агропромислового виробництва - залежить здоров'я, добробут та достаток людей. Також Володимир Сірант побажав аграріям, щоб хліборобська нива щедро і рясно колосилася, здоров’я міцніло, а трудові успіхи примножувалися. 
     Висловлюючи велику вдячність за вклад у розвиток галузі, очільниками району було нагороджено почесними грамотами і подяками цілий ряд працівників агропромислової сфери, тих, хто пов’язав свої долі із сільським господарством, віддав частину свого життя, і чий величезний досвід сьогодні - безцінний.
Фото без опису
 
Фото без опису
 
Фото без опису
 
Фото без опису
 
Фото без опису
 
Фото без опису
 
Фото без опису
 
Фото без опису
 
Фото без опису
 
Фото без опису