Урочистості з нагоди Дня фізичної культури та спорту

Фото без опису11 вересня в приміщенні районного будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури та спорту. В заході взяли участь голова районної ради Володимир Сірант, голова районної державної адміністрації Олег Китасюк, заступник голови районної державної адміністрації Олексій Кучерук.

Фото без опису

Урочистою промовою розпочав захід завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації Ігор Юрченко. У своєму виступі Ігор Васильович розповів, що в поточному році в районі проводились змагання з волейболу, футболу, настільного тенісу, гирьового спорту, шашок, шахів, баскетболу, легкої атлетики, парапланер-ного спорту. Найбільш масовими районними заходами та змаганнями 2015 року стали: чемпіонат району з волейболу серед чоловічих команд (лютий); першість району з волейболу серед жіночих команд, присвячена Дню 8 Березня (березень); турнір з міні-футболу пам’яті футболіста Валерія Тимчишиного в с.Кричанівка (березень); районна спартакіада допризовної молоді (квітень); традиційний міжнародний «Кубок Дністра» з парапланерного спорту (травень); Всеукраїнський турнір з мікс-волейболу серед ветеранів (серпень);   районні сільські спортивні ігри серед сільських рад з 9-ти видів спорту (серпень); чемпіонати району з міні-футболу, малого футболу; чемпіонат району з футболу; спортивні ігри школярів з 13-ти видів спорту;сільська аматорська ліга з футболу.

Ігор Васильович також відмітив, що спортсмени району активно приймають участь і займають призові місця в обласних змаганнях, так на протязі 2015 року в 15 обласних змаганнях з різних видів спорту взяли участь біля 120 чоловік.

Завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту у своїй промові подякував спортсменам, тренерам, фахівцям сфери фізичної культури та спорту, вчителям і викладачам фізичної культури, ветеранам спортивного руху, представникам студентського та учнівського спорту  за їх внесок в розвиток спортивної слави району та привітав усіх із святом.

Фото без описуЗі словами вітання перед спортсменами також виступили Володимир Сірант та Олег Китасюк, які у своїх промовах наголосили на необхідності популяризації спорту серед учнівської та студентської молоді та побажали спортсменам здоров’я, успіхів та натхнення на подальші спортивні звершення та рекорди.

Фото без опису

Кращі спортсмени району та їх наставники були нагороджені грамотами районної ради та районної державної адміністрації.