Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

  Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Урочисті заходи з нагоди відзначення цього дня відбулися 5 листопада у залі засідань районної ради.
Суспільство високо цінує роботу соціальних працівників, які щодня  виявляють милосердя, створюють добро не тільки зі службового обов'язку, а й за покликом душі. Зіштовхуючись з різними сферами життя людини і суспільства: організацією оплати і безпеки праці, трудових відносин, фізичним і психічним здоров'ям, плануванням сім'ї, з проблемами працевлаштування, професійної і соціальної адаптації різних категорій населення, працівники соціальної сфери докладають максимум зусиль аби сприяти вирішенню цих питань.
З нагоди Дня соціального працівника заступник голови районної ради Василь Мельничук та голова райдержадміністрації Юрій Яцук вручили грамоти кращим представникам сфери району, а зі святковою концертною програмою перед присутніми виступили Богдан Гаврилюк, Катерина Семко, Тетяна Мартиш, Микола Паращук та ін.
 
Фото без опису
 
Фото без опису
 
Фото без опису
 
Фото без опису
 
Фото без опису
 
Фото без опису