Установчі збори Асоціації фермерів Могилів-Подільського райну

04 лютого 2016 року відбулись установчі збори Асоціації фермерів та приватних землевласників Могилів-Подільського району. Методичну допомогу в проведенні зборів надала районна державна адміністрація.Фото без опису

В першу чергу, згідно порядку денного присутні обрали головуючого та секретаря зборів.

Учасники вкотре обговорили та проголосували за необхідність створення організації, яка  б дала можливість спільно відстоювати інтереси та захищати права фермерів Могилів-Подільського району.

Новостворену організацію назвали Асоціацією фермерів та приватних землевласників Могилів-Подільського району «АГРОЄДНІСТЬ». Головою асоціації одноголосно обрали одного з найавторитетніших фермерів Могилів-Подільщини, депутата обласної Ради Віктора Цибульського, Раду асоціації – керівний орган -  обрали у складі 9 осіб.  

Фото без описуТакож шляхом голосування фермери делегували право голові асоціації представляти та вчиняти від імені асоціації реєстраційні дії і визначились з внесками, які вони будуть сплачувати для забезпечення роботи організації.

Головними питаннями, які стоять наразі перед аграріями, не лише учасниками зборів, а й іншими підприємцями є особливості застосування спецрежиму з  ПДВ та збільшення орендних ставок за оренду земельних ділянок, які перебувають у державній власності. Деякі роз’яснення з цього приводу надали Елла Іванівна та Лідія Василівна.

Крім того, задля збереження оптимальних умов виробництва, з метою утримати на належному рівні свої підприємства, фермери одноголосно підтримали тексти звернень до  Президента України Петра Порошенка та до Верховної Ради України і до Державної фіскальної служби України, а також домовились про вироблення спільної політики щодо  організації відносин із власниками земель та між собою.