Увага! Обласна програма Питна вода

Вінницька обласна програма «Питна вода»:  громади можуть подавати заявки на участь до 15 лютого

Вінницька обласна Рада 1 січня 2022 року розпочала прийом документів для участі в конкурсному відборі проєктів будівництва/реконструкції мережі споруд водопостачання та водовідведення у рамках обласної програми «Питна вода» Вінницької області на 2021-2025 роки.

Згідно із рішенням 15 сесії обласної Ради 8 скликання від 24 грудня 2021 року № 288 «Про обласний бюджет», на фінансування проєктів питного водопостачання з обласного бюджету передбачено 7 млн грн.

Програма передбачає:

– фінансову підтримку  з обласного бюджету на безповоротній основі (субвенція з обласного бюджету місцевим бюджетам);

– фінансування з обласного бюджету на поворотній основі (бюджетна позичка на пільгових умовах).

Подача заявок на участь триватиме до 15 лютого 2022 року.

Територіальним громадам, які мають намір взяти участь у конкурсному відборі, необхідно подати заявки на участь у вигляді переліку проєктів разом із підтверджуючими документами та надіслати їх в електронному вигляді на електронну адресу: upr.mov@gmail.com у форматі pdf (скан-копії документів) з накладенням електронного цифрового підпису на супровідний лист, що додається до заявки.

З текстом обласної програми «Питна вода» Вінницької області на 2021-2025 роки та детальними умовами конкурсного відбору проєктів можна ознайомитися за посиланням:

https://vinrada.gov.ua/upload/files/8Sklikannya/11Ses/176.pdf

Телефон для довідок щодо участі у Програмі: (0432) 68-00-12

Фото без опису