В Озаринцях функціонує АЗПСМ

Сьогодні голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов разом з головою районної ради Іваном Телеватюком, Могилів-Подільським міським головою Геннадієм Глухманюком та його заступником Михайлом Слободянюком відвідали амбулаторію загальної практики сімейної медицини в селі Озаринці.

На зустріч із керівниками області, району та міста прийшли староста с. Озаринці Петро Петрик, працівники закладів охорони здоров’я та жителі територіальної громади, щоб обговорити ряд нагальних питань, які сприятимуть функціонуванню Озаринецької амбулаторії.

Завідувач амбулаторії Тетяна Мазур запропонувала оглянути приміщення та розповіла, що амбулаторія забезпечена медичним обладнанням, згідно табеля оснащення, комп’ютерною технікою, необхідними меблями. Станом на сьогодні амбулаторія розрахована на моно практику: один сімейний лікар та дві медичних сестри, які обслуговуватимуть 1650 громадян.

Місцеві жителі звернулися з проханням забезпечити Озаринецьку АЗПСМ медичним обладнанням для проведення фізіотерапевтичних процедур та передбачити розміщення аптечного кіоску у приміщенні амбулаторії.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису